daniel3ttt prowadzi tutaj blog rowerowy

Benisch & Bäern

  • DST 300.19km
  • Teren 10.00km
  • Czas 13:56
  • VAVG 21.54km/h
  • VMAX 62.50km/h
  • Sprzęt Kellys Magnus
  • Aktywność Jazda na rowerze
Sobota, 13 czerwca 2026 | dodano: 14.06.2026

Wyjazd eksploratorski. 
Szukajac informacji w temacie górnictwa rudnego Komory Cieszyńskiej  trafiałem na dokumenty z Morawskiego Bierunia. Obszar odległy o ponad 100 km od cieszyńskich hut w Ustroniu, Baszce i Trzyńcu. 
Co więc mają wspólnego ramtejsze kopalnie z Cieszyńskim?
Okazuje się że bardzo dużo.
Początki górnictwa w okolicach Ustronia i Cisownicy związane są z osobą Johanna Lutza, mistrza górniczego z Górnego Beneszowa (Benisch).
Johann Lutz brał udział w poszukiwaniach węgla kamiennego w Śląskiej Ostrawie w II pół XVIII w. 
Wtedy też książę Albrecht Sasko-Cieszyński zaprosił Lutza w Beskidy, gdzie były już przesłanki, że jest ruda żelaza. 
Badania potwierdziły te przypuszczenia, odkryto kilka dobrze rokujących obszarów i podjęto decyzję o założeniu pierwszej huty w Ustroniu.
Johann Lutz zarządzał pierwszymi kopalniami i był dyrektorem tej huty. To jednak nie wszystko. Kilkanaście lat później pojawił się kryzys związany z wyczerpywaniem miejscowych pokładów. Johann Lutz załatwił  dowóz rudy z kopalń położonych koło Morawskiego Bierunia. 
Ruda z Moraw była nieco lepsza od beskidzkich sferosyderytów, zawierała ponad 25% fe. 
Nie trudno się domyślić, że transport rudy wozami po ówczesnych kiepskich drogach trwał długo (kilka dni).
Później kolejne badania na Ślasku Cieszyńskim przyniosły odkrycie dalszych złóż rudy żelaza. 
Zainteresowanie rudą z Moraw doprowadziło jednak do zakupu kilku tamtejszych kopalń w latach 30-tych XIX w. Powstał nowy Rewir Bäern a rudę wożono do huty w Baszce. Zresztą nie był to jedyny obszar na Morawach, gdyż przez pewien okres Komora Cieszyńska posiadala jeszcze kilka kopalń koło Nowego Jicina (Rewir Przerowski). 
W okolicach Morawskiego Bierunia rudę wydobywano w Cabovej, Christdorfie, Andersdorfie i Deutsch Leuten. Zachowały się opisy prac, mapy  i tabele wielkości wydobycia. 
Kiedy poprowadzono kolej do Morawskiego Bierunia ruda mogła być już łatwiej transportowana Koleją Cesarza  Ferdynanda Nordbahn do Ostrawy i dalej do Baszki. 
W latach 70-tych XIX w Komora Cieszyńska odkupiła też kilka kopalń od Larischa w Górnym Beneszowie.

Tak więc  przejażdżka była nastawiona na odwiedzenie tamtejszych miejsc i jak się uda to odnalezienie miejs eksploatacji rudy żelaza.
Coś tam się udało, ale z racji, że na tamtym terenie wydobycie prowadziły też inne podmioty to ciężko stwierdzić kto gdzie miał kopalnie. Wprawdzie mam kilka map, ale nie jest łatwo je umiejscowić. 
Oprócz tego zwiedziłem też inne miejsca. 

 Oateawa
Ostrawa 
Opawa
Opawa 
Górny Beneszów (Benisch)
Górny Beneszów (Benisch) 
Miejsce po zasypanych szybie Josef
Miejsce po zasypanych szybie Josef 
Slezska Harta
Slezska Harta 
M.B. Cabova Zelezny vrch
M.B. Cabova Zelezny vrch 
Morawski Bieruń (Bäern)
Morawski Bieruń (Bäern) 
Mesto Libava wiatrak
Mesto Libava wiatrak 
Norbercany Stara Voda
Norbercany Stara Voda 
Stara sztolnia
Stara sztolnia 
Sztolnia
Sztolnia 
Fulnek
Fulnek 


Kategoria Rower


komentarze
szczypiorizka
| 17:08 niedziela, 14 czerwca 2026 | linkuj Bardzo mi się podobają twoje poszukiwania, najpierw we wszelakich dokumentach i na mapach, a potem jeździsz w te rejony, by znaleźć pozostałości. Naprawdę super zainteresowanie.
Jorg
| 17:05 niedziela, 14 czerwca 2026 | linkuj Piękna tematyczna wyprawa. Podziwiam za kolejny pokonany dystans i za bardzo aktywny czerwiec.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!